Cтруктура проєкту презентування власної ідеї на конкурс «Зробимо Волинь кращою!»

Шановні учні та студенти, пропонуємо структуру проєкту презентування власної ідеї на конкурс «Зробимо Волинь кращою!». При цьому хочемо наголосити, що підтримується авторське бачення презентування, тобто Ви можете деякі елементи опустити, змінити черговість розміщення або взагалі запропонувати свій варіант.

Представлення проєкту пропонуємо здійснювати у вигляді презентації у зв’язку з тим, що перший етап конкурсу відбуватиметься он-лайн. А представлення ідеї, що супроводжується презентацією, матиме значно кращий вигляд і ефект.

Приклади структури презентації наведено з проєкту-переможця молодіжного StartUp-проекту «Розвиток зеленого туризму с. Рудники: здоров’я, відпочинок, дозвілля».

Зверніть увагу, що матимете вищу оцінку, якщо проєкт може бути втіленим на території, де Ви проживаєте. Саме такий підхід дозволить Вам у майбутньому самостійно забезпечити добробут своєї родини.

При підготовці проєкту та його презентації у нагоді стануть навчальні відеоролики, які підготували викладачі факультету (https://www.youtube.com/channel/UCmGeMz3EaInm4XAsSbpz6Hw). Додаткову консультацію та відповіді на Ваші запитання можна отримати від Вашого координатора – викладача факультету економіки та управління (https://eenu.edu.ua/uk/structure/faculties-and-institutes/fakultet-ekonomiki-ta-upravlinnya) шляхом спілкування з ним он-лайн. Якщо координатор ще не зв’язався з Вами, повідомте нас за номером телефону 0507397354, 0982575092 або електронною адресою kolenda.nataliya@vnu.edu.ua.

Бажаємо успіху та натхнення!

Посилання для завантаження:

Cтруктура проєкту презентування власної ідеї на конкурс «Зробимо Волинь кращою!»