Ми пропонуємо для школярів та студентів коледжів тренінгову та консультаційну підтримку щодо втілення креативних ідей у напрямі розробки та впровадження Start-up проектів задля забезпечення як власного добробуту так і Волині.

Ми покажемо на практиці як це зробити!

Ви отримаєте такі знання та вміння:

- як продукуються ідеї;

- як обґрунтувати Вашу креативну ідею та перетворити її у проєкт;

- як презентувати проєкт;

- як знайти інвестора та зацікавити його.

Упродовж процесу проходження тренінгів та залучення до ігрових методів навчання школярі та студенти матимуть можливість:

1) засвоїти необхідні життєві знання: основи фінансової грамотності, основи права, правила дослідження ринку, лідерства, інструменти продажів і техніки ведення переговорів;

2) набудуть необхідні для реалізації проекту компетенції: лідерство, креативність, командоутворення, ефективність, готовність до ризику і вміння приймати рішення в умовах невизначеності, так звані «компетенції 21 століття».

Кілька причин, чому варто брати участь у конкурсі

1. Давати гарантію, що Ви станете винахідником, бізнесменом, креативним менеджером, знаючим аналітиком ми не можемо. Але Ви отримаєте не лише унікальні можливості продемонструвати свої ідеї, а й більш усвідомлено прийняти рішення щодо вибору професії.

2. Тренінги та консультації дадуть можливість отримати важливі знання та навики.

3. Робота над ідеєю та проектом принесе незабутні емоції.

4. Ви навчитесь розробляти презентацію і працювати в команді.

5. Наші заняття наповнені інтерактивом. Над проектами учні працюватимуть самостійно, що займає дитячі уми, і, відмінно, підходить для дітей з різним рівнем підготовки.

6. Ми завжди тримаємо постійний контакт з Вами та Вашими наставниками.

Система оцінки знань – не передбачена. Усі слухачі тренінгів та Економічного онлайн квесту отримають Сертифікат учасника! А переможці конкурсу – цінні подарунки!

НАША КОМАНДА ТРЕНЕРІВ БАЖАЄ ВСІМ УСПІХУ!!!